Sugedo telefonas? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Sugedusį telefoną priimsime ir sutaisysime, bet kuriame mūsų salone

Priėmimo salonai

Mūsų komanda

 • Evaldas Viselga
  Smart Master vadovas
  Darbas man leidžia sujungti dvi sritis, kurios mane džiugina labiausiai – tai technologijos ir pagalba žmonėms. Tuo tarpu vandenlentė, boksas ar sporto salė – veiklos, kurios padeda atsipalaiduoti.
 • Michail Pileckij
  Smart Master centro technikos vadovas
  Esu iššūkių žmogus, o šiame darbe jų kupina kiekviena diena. Bendrauti su įvairiausiais žmonėmis, spręsti problemas bei ieškoti geriausių sprendimų – tai man leidžia nuolat tobulėti ir priverčia kasdien išlipti iš komforto zonos. Tačiau kartais reikia ir atsikvėpti – tada keliauju ir fotografuoju.
 • Mindaugas Pečkys
  Mobiliųjų įrenginių operacinių sistemų vyresnysis inžinierius
  Didžiausia gyvenimo vertybė man ir darbe, ir gyvenime – komandiškumas. Todėl dirbdamas labiausiai didžiuojuosi kartu su komanda įveiktais iššūkiais, o laisvalaikiu - krepšinio pasiekimais.
 • Andrius Butkevičius
  Vyresnysis inžinierius-elektronikas
  Labiausiai savo darbe mėgaujuosi akimirkomis, kai ruošiuosi išardyti naują prietaisą ir tada, kai kliento veide išvystu pasitenkinimą, atgavus pataisytą telefoną.
 • Erikas Platač
  Vyresnysis inžinierius–elektronikas
  Man darbas – tai hobis. O pati smagiausia šios profesijos dalis – tai galimybė susipažinti su reikalingiausiu šių dienų prietaisu iš arti, suprasti jo veikimą ir padėti žmonėms išspręsti visas jiems kilusias problemas.

Mūsų partneriai