Sugedo telefonas? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti
iPhone ekranu keitimas

iPhone ekrano keitimas

Specialus pasiūlymas iPhone ekrano keitimui!

Jūsų nepakeičiamas pagalbininkas nukrito nuo kėdės, išslydo iš kišenės ar tiesiog tekštelėjo ant asfalto? Paslauga, be kurios neapsieisite, tai iPhone ekrano keitimas. Suskilęs telefono ekranas nereiškia, kad metas įsigyti naują telefoną. Jums užteks apsilankyti pas mus ir pasikeisti tik patį ekraną.

SmartMaster specialistai ekraną pakeis greitai ir kokybiškai, o jūs sutaupysite daug pinigų, nes nereikės įsigyti naujo telefono. Pakeistas ekranas atrodys nepriekaištingai – taip, kaip atrodė ir jūsų naujas iPhone telefonas. iPhone ekrano keitimas, tai bene dažniausia iPhone telefonų remonto paslauga. Itin patogu tai, kad pasirinkę telefoną patikėti Smart Master specialistams, jūs galėsite sekti telefono remonto būklę mūsų interneto svetainėje, taigi tiksliai žinosite, kada jūsų telefonas ir vėl bus tinkamas naudoti.

Daugiau ieškoti nebereikia – greitai ir kokybiškai pakeisime suskilusį jūsų telefono ekraną. Kad jūsų iPhone ekrano keitimas nevirstų galvos skausmu – rinkitės SmartMaster paslaugas!