Sugedo telefonas? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti
Straipsnis

Ką daryti, jeigu telefonas užstrigo?

Pakibusio telefono incidentas pažįstamas praktiškai kiekvienam. Sustingęs vaizdas ir neatsiliepimas į jokias komandas iš pradžių erzina, o tada sukelia baimę. Visgi toli gražu ne visada verta iš karto pasiduoti panikai. Dažniausiai telefoną iš sąstingio galima išvaduoti.

 

Perkraukite telefoną

Labai gali būti, kad savo telefoną tiesiog per daug apkrovėte. Paprasčiausia išeitis – tiesiog jį išjungti ir vėl įjungti. Įspauskite įjungimo mygtuką ir palaukite, kol telefonas išsijungs, o tada vėl įjunkite. Jeigu viskas gerai, telefonas turėtų vėl veikti normaliai.

 

Telefonas tiesiog neišsijungia?

Kartais telefonais taip pakimba, kad atsisako net ir išsijungti. Tokiu atveju galite paprasčiausiai išimti jo bateriją. Visgi su naujausiais modeliais to padaryti nepavyks. Šį nepatogumą apeisite vienu metu įspausdami ir įjungimo, ir garso mažinimo mygtukus. Laikykite juos taip bent 7 sekundes.

 

Telefonas stringa pakartotinai?

Jeigu telefoną pavyko išjungti ir įjungti, bet jis ir vėl pakibo, labai gali būti, kad problemas kelia kažkuri iš aplikacijų. Ištrinkite tą, kurią naudojote prieš telefonui užstringant. Tai padarę, dar kartą perkraukite savo telefoną.

 

Atlaisvinkite telefone šiek tiek vietos

Labai dažnai telefono veikimą apsunkina tai, kad jame paprasčiausiai nebelieka laisvos atminties. Jums užteks išrinti vieną kitą gigabaitą duomenų. Visai nebūtina dėl to trinti nuotraukų ar kitos svarbios informacijos. Tiesiog ištrinkite vadinamuosius Cashed duomenis.

 

Atkurkite originalius telefono nustatymus

Jeigu telefonas vis tiek reguliariai stringa, padėti gali originalių nustatymų atstatymas. Android savininkai tai padarys Privatumo skiltyje pasirinkę Factory Data Reset, tada Reset Phone ir Erase Everything. iPhone savininkams reikėtų prijungti jį prie kompiuterio, įsijungti iTunes ir jame pasirinkti reikiamą prietaisą. Tada Summary skiltyje pasirinkite Restore. Turėkite omeny, kad, atkūrus originalius nustatymus, dings visi jūsų duomenys!

 

Niekas nepadeda?

Jeigu nei vienas iš minimų metodų taip ir nedavė norimų rezultatų, belieka konstatuoti, kad problema daug rimtesnė ir jos išspręsti be specialistų pagalbos nepavyks. Patys geriausieji dirba Smart Master. Parodykite telefoną jiems.

Įvertino klientų: 18

4.5

4.5/5