Sugedo įrenginys? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Bang & Olufsen Beolit 20 belaidė garso kolonėlė

499 550 Jūs sutaupote 51 €

Bang & Olufsen Beolit 20 belaidė garso kolonėlė

499 550 Jūs sutaupote 51 €
  • Beolit 20 dizainas – tai moderni, jau klasika tapusių Bang & Olufsen gaminių interpretacija. Atnaujintos grotelės, intuityvus valdymas ir žvilgsnius atkreipiantis siluetas. Kolonėlė pagaminta iš tvirto, bet lengvo aliuminio lydinio, pagrindas – iš ilgaamžio polimero, o transportavimo dirželis – iš natūralios odos.
  • Pilnos baterijos įkrovos šiai kolonėlei pakaks iki 8 valandų muzikos, klausant tipiniu garsumu ir iki 37 valandų, kai muzikos klausomasi foniniu režimu. Be to, ji gali belaidžiu būdu įkrauti ir kitus įrenginius, kurie palaiko Qi standarto belaidę technologiją. 30 W galios garsiakalbių pakaks iki 50 kvadratinių metrų patalpai užpildyti aukščiausios kokybės garsu.
  • Beolit 20 pasižymi charakteringu ir išskirtiniu Bang & Olufsen garsu. Galingų stiprintuvų ir garsiakalbių kombinacija sukuria True360 erdvinį garsą, tolygiai sklindantį į visas puses nuo kolonėlės. Garsas suderintas Bang & Olufsen inžinierių, todėl turėsite autentišką garso patirtį nepriklausomai nuo to, kokio tipo patalpose naudosite kolonėlę. Beolit 20 pasižymi sodriais žemaisiais dažniais ir atkuria garsą 37–20.000 Hz diapazone.