Sugedo įrenginys? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Siuntos paruošimas

Labai svarbu tvarkingai supakuoti savo siuntą prieš paduodant kurjeriui. Teisingas gedimo aprašymas, reikalingų dokumentų pateikimas ir tvarkingas siuntos supakavimas – kliento atsakomybėje.

Smart Master neatsako už netvarkingai supakuotų įrenginių atvykimo būklę iki aptarnavimo centro ir tolimesnės remonto eigos užtikrinimą.

Reikalavimai įrenginių supakavimui prieš įduodant kurjeriui:
1. Standumas

Pakavimui turi būti naudojamos tik naujos, tvirtos gofruoto kartono dėžės, vokai ar plastikiniai maišai.

  • Rekomenduojame naudoti naują gofruoto kartono dėžę, anksčiau jau naudota dėžė gali neužtikrinti tinkamos jūsų siuntos apsaugos.

Pakuotė turi atlaikyti statinį 4–5 kartus už siuntos svorį didesnį spaudimą ir nesubliūkšti, nes pakuotė bus kraunama ant kitų pakuočių, o ant jos savo ruožtu bus kraunamos kitos pakuotės.

2. Užpildymas

Pakuotės tuščios ertmės turi būti užpildytos pakavimo medžiaga (popieriumi, drožlėmis, vata, putplasčiu, oro burbulų plėvele). Jei pakuotės ertmės neužpildytos, viduje esantys daiktai judės, trinsis vienas į kitą, į pakuotės sieneles ir atsiras labai didelė tikimybė prekei sudužti, susigadinti.

  • Naudokite amortizuojančias medžiagas: oro maišelius, glamžytą popierių – tarp daikto ir dėžės sienelių dėkite 5 cm storio popieriaus sluoksnį.

  • Pakuotės ertmėms užpildyti nenaudokite laikraščių, drabužių, rankšluosčių.

  • Nenaudokite dėžių, kurios per didelės jūsų prekei, todėl reikia daug užpildo. Kyla pavojus, kad transportavimo metu jos gali būti suspaustos.

3. Pakuotės uždarymas ir užklijavimas

Saugiai uždarykite dėžę. Naudokite plastikinę izoliacinę juostą. Dėžės atvartus ja užklijuokite trimis sluoksniais iš viršaus ir apačios. Jei dėžė yra standartinio tipo, t. y. jos atvartai susieina centre, po tris juostas klijuokite tiek viršuje, tiek apačioje, – tada vidurys ir dvi kraštinės bus visiškai sandarios.

Dėžių, kurių atvartai uždengia vienas kitą, tris juostas klijuokite dėžės viršuje ir tris apačioje, – tada sandarios bus trys kraštinės.