Sugedo telefonas? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Telefonų remontas Panevėžyje

Telefonų remontas Panevėžyje su Smartmaster specialistais yra patogiausias sprendimas, ieškant patikimos paslaugos. Juk kur kas ramiau, kai patiki savo išmanųjį telefoną profesionalui, kuris kasdien dirbdamas savo darbą yra įgijęs daugybę patirties.

  • Tele2 Salonas Respublikos g. 28, Panevėžys I-V 9-19, VI 9-15 (pietūs 13-14), VII - nedirba
  • Tele2 Salonas Savitiškio g. 61 (PC RYO), Panevėžys I–VII 10:00–21:00

Daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių įsikūręs Smartmaster telefonų meistrų salonų tinklas – klientų patogumui ir pasiekiamumui. Telefonų remontas Panevėžyje pas Smartmaster meistrus atliekamas greitai ir profesionaliai.
Tokiam asui telefono ekrano ar kitos detalės pakeitimas tikrai nebus problema. Juolab, kad remonto kainos patrauklios ir įkandamos.
Ilgametę patirtį turintys specialistai taip pat informuoja, jog galimas ir planšečių remontas.
Smartmaster salonuose paslaugas teikiantys specialistai dirba išskirtinai tik su originaliomis detalėmis. Tai svarbu, norint užtikrinti kokybę. Būtent todėl telefonų remonto salonai Smartmaster tapo pripažinti tokių didžiųjų telefonų gamintojų kaip Apple, Samsung, Sony, Huawei, LG.
Svarbus klausimas: kiek laiko esate pasiryžę laukti, kol bus suremontuotas jūsų telefonas? Profesionalūs meistrai gali garantuoti, jog darbas bus atliktas greitai ir kokybiškai. Mūsų patirtis rodo, jog mobiliųjų telefonų taisymas paprastai užtrunka vos 2-3 dienas. O kliento patogumui esame sukūrę išskirtinę galimybę stebėti darbų eigą internetu. Kiekvienas mūsų internetiniame puslapyje suvedęs užsakymo numerį galės matyti, kiek darbo jau atlikta, o ką dar meistrai planuoja nuveikti.

Mobiliųjų telefonų taisyklos: Vilniuje, Kaune, KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeAlytuje

Įvertino klientų: 2

4.5

4.5/5