Sugedo telefonas? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Telefonų remontas Šiauliuose

Mobiliųjų telefonų taisyklos: Vilniuje, Kaune, KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeAlytuje

  • Tele2 Salonas Aido g. 8 (PPC Akropolis), Šiauliai I–VII 10:00–21:00
  • Tele2 Salonas Tilžės g. 109 (PC SAULĖS MIESTAS), Šiauliai I–VII 10:00–21:00
  • Tele2 Verslo salonas Pramonės g. 12a 202 kab., Šiauliai I–V 8:00–17:00

Mobiliuoju telefonu besinaudojančių pastaruoju metu ypač gausu. Išmanus prietaisas puikuojasi tiek darželinuko, moksleivio, studento ar karjeros siekiančio darbuotojo rankose. Ir visiems telefonas jau tapęs itin svarbiu ir reikšmingu savaip. Tik negendančių prietaisų turbūt šiame pasaulyje nelabai rastume, kad ir kaip ieškotume. O štai naujutėlaitį išmanųjį mesti „už borto“ po pirmo gedimo tikriausiai nesinori? Jau nekalbant apie dužusį ekraną, kuris trukdo patogiai naudotis visomis funkcijomis.
Tokiais momentais daugelis mūsų ieškome patikimo meistro. Telefonų taisykla – reikšmingas pasirinkimas kiekvienam vartotojui, nes nuo to priklauso, ar prietaisas veiks, ar teks su juo atsisveikinti visam laikui ir papildomai išlaidauti naujo paieškose. Greitas ir kokybiškas telefonų remontas Šiauliuose – misija įmanoma su Smartmaster specialistais priešakyje.
Kone kas kelis mėnesius pasirodantys išmanūs mobilieji telefonai reikalauja patikimų žinių, išskirtinio meistro dėmesingumo bei kruopštumo. Kokybės sinonimas, atliekant tokius darbus, yra ir originalios detalės.
Kone 70-tyje Lietuvos miestų veikiantis autorizuotas telefonų servisas dirba tik su originaliomis detalėmis bei teikia garantiją. Todėl telefonų savininkai gali būti ramūs ir užtikrinti paslaugos kokybe.
Telefonų remontas Šiauliuose dar niekada nebuvo toks prieinamas ir paprastas.