Sugedo telefonas? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Telefonų taisykla Marijampolėje

Smartmaster telefonų taisykla Marijampolėje yra teisingas pasirinkimas kiekvienam telefono savininkui. Būtent šioje vietoje dirbantys profesionalai atsakingai pareiškia naudojantys tik originalias detales bei suteikiantys savo atliktų darbų garantiją.

Sparčiai atliekamas taip kasdienybėje reikalingo prietaiso remontas yra svarbu daugeliui vartotojų. Ir mes stengiamės šį poreikį patenkinti. Džiaugiamės, jog daugelį remonto darbų galime atlikti per 2-3 dienas ir taip nudžiuginti klientus vėl veikiančiu telefonu.

  • Tele2 Salonas Kęstučio g. 4, Marijampolė I–V 9:00–17:00 (pietūs 13:00–14:00)
  • Tele2 Salonas V. Kudirkos g. 3 (PC MAXIMA), Marijampolė I–VI 10:00–20:00, VII 10:00–19:00

Mobiliųjų telefonų remontas – svarbi ir aktuali paslauga, kai prietaisas puikuojasi kone kiekvieno rankose. Natūralu, jog kartais pasitaiko ir gedimų. Tuomet tenka ieškoti profesionalaus ir patikimo specialisto, kuris su gedimu susidoros.
70-yje skirtingų Lietuvos vietų įsikūręs Smartmaster telefonų meistrų tinklas užtikrina profesionalią ir patikimą pagalbą mobiliajam telefonui. Juolab, kad šis salonas pripažintas didžiųjų telefonų gamintojų, tokių kaip Apple, LG, Sony, Samsung, Huawei.

Mobiliųjų telefonų taisyklos kitose miestuose: Vilniuje, Kaune, KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeAlytuje

Įvertino klientų: 2

4.5

4.5/5