Sugedo įrenginys? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Telefonų taisyklos Kaune

Kartais sunku tuo patikėti, bet telefonų remontas gali būti visai maloni procedūra, pasirinkus tinkamą vietą. Telefonų taisykla Kaune Smartmaster – puikus pasirinkimas visiems, kurie siekia kokybės, patogumo ir malonaus aptarnavimo.
Smartmaster telefonų meistrų tinklas veikia jau visoje Lietuvoje. Specialistai dirba 70-yje salonų.

  • Tele2 Salonas Islandijos pl. 32 (PC MEGA), Kaunas I–VII 10:00 – 21:00
  • Tele2 Salonas Karaliaus Mindaugo g.49 (PC AKROPOLIS), Kaunas I–VII 10:00–21:00
  • Tele2 Salonas Pramonės g. 29 (PC MAXIMA), Kaunas I–VI 10:00–20:00, VII 10:00–19:00
  • Tele2 Salonas Savanorių pr. 346 (PC SAVAS), Kaunas I–VII 10:00–21:00 (pietūs 13:00–14:00)
  • Tele2 Verslo salonas Jonavos g. 7 (Verslo Centras KAUNO DOKAS), Kaunas I–V 8:00–17:00

Kasdienybėje mobilusis telefonas – daugelio svarbi detalė. Išmaniuosius tėvai mielai perka savo vaikams – nuo darželinuko iki studento. Naudojasi ir patys suaugusieji, džiaugsmingai priimdami išmaniųjų siūlomas galimybes, kurių kasdien vis daugiau. Vien skambinimo ir žinučių rašymo funkcijų seniai nebeužtenka, nes daugybė programėlių gerokai palengvina kasdienes užduotis.
Telefonų remontas – šios paslaugos poreikis didėjo kartu su parduodamų išmaniųjų telefonų skaičiumi. Negendančių prietaisų nebūna, o mobiliam įrenginiui dėl aplinkos poveikio gali nutikti įvairių dalykų. Netyčia numetus telefoną, gali dužti ekranas, suskilti kitos jo dalys, sutrumpėti baterijos tarnavimo laikas. O kartais ir programinė įranga gali „pavesti“. Tokiais momentais itin svarbu rasti tinkamą ir patikimą meistrą, kuris ne tik pataisys gedimą, bet ir pasirūpins išsaugotais duomenimis. Visas šias paslaugas galima patogiai gauti vienoje vietoje be didelio vargo.
Per kiek laiko tikitės atgauti savo telefoną po to, kai patikėjote savo telefoną remonto meistrui? Smartmaster darbas dažniausiai atliekamas vos per 2-3 dienas.
Mūsų specialistams telefonų remontas yra kasdienybė. O kasdien atidžiai dirbant savo darbą, gilinantis į savo srities naujoves, įgyjama ir taip reikalinga patirtis, pelnomas klientų pasitikėjimas ir pripažinimas. Tai savo srities profesionalai, kasdien besistengiantys, kad telefonai veiktų nepriekaištingai.
Tokie didieji telefonų gamintojai, kaip LG, Samsung, Huawei, Sony, Apple, pripažino Smartmaster ir tai yra autorizuotas telefonų servisas. Meistrai, dirbantys tik su originaliomis detalėmis, jūsų telefonui bus kokybiškiausias pasirinkimas. Be to – visiems atliktiems darbams teikiama garantija.
Telefonų taisykla Kaune įsikūrusi net 6-iose vietose, tad jums belieka išsirinkti artimiausią ir patogiausią saloną. Telefonų taisykla Akropolyje – itin patogus pasirinkimas skubantiems, ar norintiems nušauti du zuikius.
Smartmaster visada pasiruošę išklausyti ir patenkinti kliento lūkesčius. Todėl telefono garantinis taisymas Kaune dar niekada nebuvo toks paprastas, patogus ir patikimas. Užsukite!

Mobiliųjų telefonų taisyklos: Vilniuje, Kaune, KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeAlytuje