Sugedo įrenginys? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti
Straipsnis

Ką daryti, jeigu neįsijungia telefonas?

Tai lyg situacija iš košmaro: jūs bandote įjungti savo telefoną, bet jo ekranas išlieka atkakliai tamsus. Ką daryti atsidūrus tokioje situacijoje, kurioje instinktyviai norisi pradėti panikuoti? Visų pirma, šiek tiek nusiraminkite ir pasistenkite kaip įmanoma objektyviau įvertinti situaciją. Tai padaryti bus lengviausia atsakius į šiuos klausimus.

 

Ar telefonas įkrautas?

Klausimas skamba šiek tiek kvailai, bet kartais per neapsižiūrėjimą telefono bateriją visiškai išsunkiame ir jos nepakenkia net tam, kad šis įsijungtų. Pabandykite jį prijungti prie telefono tinklo ir kraukite bent 15 minučių, prieš vėl pabandydami įjungti. Jeigu tai neduos jokio rezultato, pereikite prie antro žingsnio.

 

Galbūt problemas kelia visai ne telefonas?

Kartais telefono neįsijungimo priežasčių reikia ieškoti ne jame. Galbūt jūs iš tikrųjų iki galo išsunkėte jo bateriją ir nesėkmingai bandote ją įkrauti todėl, kad kažkas negerai su jūsų įkrovikliu? Pabandykite pasinaudoti kitu, arba bent prijungti telefoną prie kompiuterio ir taip įsitikinti ar šis tikrai nerodo jokių gyvybės ženklų.

 

Ar bėda visame telefone, ar tik ekrane?

Jums reikia susiaurinti įtariamųjų ratą ir išsiaiškinti, kas kelia problemas. Gali būti, kad stringa ne visas telefonas, o tik jo ekranas. Išjunkite jį, šiek tiek palaukite ir dar kartą įjunkite. Atkreipkite dėmesį ar telefonas suvibruoja. Jeigu taip, bet ekranas vis tiek tamsus, reiškia, kad problema ištiko būtent jį.

 

Ar netyčia jo nesušlapinote?

Labai dažnai telefono veikimas sutrinka dėl to, kad šis sudrėksta. Tam net nereikia jo panardint į vandenį. Užteks ir tiesiog netikėtai pakliūti į liūtį. Jeigu į telefono vidų vandens pateko nedaug, problema išsispręs jam išdžiūvus. Ištraukite iš jo SIM ir atminties korteles. Jeigu galite, išsiurbkite jį mažu dulkių siurbliu arba bent nuvalykite medžiagine šluoste. Jokiu būdu nešildykite telefono, nes taip tik jam pakenksite. Palikite jį išjungtą visai dienai, o tada pabandykite dar sykį.

 

Ar bėda ištiko staiga?

Kaip telefonas elgėsi prieš atsisakydamas įsijungti? Jeigu jis jau ilgokai be jokios aiškios priežasties strigdavo, persikraudavo ar tiesiog veikė lėtai, stebėtis rimtesnėmis bėdomis nereikėtų. Tikriausiai, problema slypi operacinėje sistemoje ir ją jums teks įrašyti iš naujo.

 

Telefonas įsijungia… bet tik pusiau?

Kartais telefonas pradeda rodyti gyvybės ženklus. Ekranas užsidega, jus jau apima džiaugsmas, bet, jame pasirodžius logotipams, jis tiesiog pakimba. Dažniausiai taip nutinka atnaujinus operacinę sistemą. Tokiu atveju užteks ištrinti „cashed“ duomenis. Tai padaryti galite patekę į „Recovery“ režimą. Jeigu to padaryti nemokate, geriau iš karto parodykite savo telefoną meistrui.

 

Ar bandėte į pagalbą pasitelkti kompiuterį?

Jeigu nepavyksta telefono įjungti tiesiogiai, galite pabandyti tai padaryti naudodami savo kompiuterį:

  • Sujunkite šiuos du prietaisus naudodami USB kabelį.
  • Palaukite 15-20 minučių.
  • Ištraukite kabelį iš telefono, bet neatjunkite jo nuo kompiuterio.
  • Palaukite dešimt sekundžių ir vėl prijunkite telefoną.
  • Palaukite dar bent pusvalandį.
  • Įspauskite įjungimo mygtuką, kol ekrane pamatysite „Restart“ funkciją.

 

Vis tiek niekas neveikia?

Jeigu nei vienas iš šių metodų taip ir nepadėjo, belieka susitaikyti su neišvengiamu atsakymu: jūsų telefonas arba sugedo nepataisomai, arba mažų mažiausiai reikalauja rimto remonto. Neškite jį Smart Master specialistams ir tikėkite, kad šiems pavyks jį prikelti naujam gyvenimui. Gera naujiena ta, kad dabar duomenis atgauti net ir iš beviltiškai sugedusio prietaiso.

 

Įvertino klientų: 42

4.9

4.9/5