Sugedo įrenginys? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Telefonų taisykla Klaipėdoje

Telefonų remontas Klaipėdoje su Smartmaster specialistais yra vienas geriausių pasirinkimų. Juk kur kas ramiau, kai patiki savo išmanųjį telefoną profesionalui, kuris kasdien dirbdamas savo darbą yra įgijęs svarią patirtį. Tokiam telefono ekrano ar kitos detalės pakeitimas tikrai nebus problema.

  • Tele2 Salonas Taikos pr. 139 (PC BIG), Klaipėda I–V 10:00–20:00, VI–VII 10:00–19:00
  • Tele2 Salonas Taikos pr. 61 (PPC AKROPOLIS), Klaipėda I–VII 10:00–21:00
  • Tele2 Verslo salonas Birutės g. 8-301, Klaipėda I–V 8:00–17:00

Kaip dažnai susimąstote apie galimą savo telefono gedimą? O ekrano įskilimą? Turbūt apie tai nesinori galvoti. Bent jau tol, kol mobilusis telefonas puikiausiai veikia. Tačiau pripažinkime, jog taip būna ne visada.
Išaugus mobiliųjų telefonų paklausai bei naudotojų skaičiui, padidėjo ir telefonų remonto poreikis. Natūralu, kad atsiradus šiam technikos stebuklui, kartais reikalingos ir nagingos meistro rankos. Būtent tam visoje Lietuvoje yra įsikūrę Smartmaster telefonų meistrų salonų tinklas.
Smartmaster telefonų meistrų tinklas įsikūręs daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Telefonų remontas Klaipėdoje atliekamas net keturiose skirtingose vietose. Tad kiekvienas klientas gali atvežti savo mobilųjį ten, kur jam patogu. Ilgametę patirtį turintys specialistai grąžins jums tvarkingą ir puikiai veikiantį telefoną.
Smartmaster salonuose paslaugas teikiantys specialistai dirba išskirtinai tik su originaliomis detalėmis. Tai svarbu, norint užtikrinti kokybę. Būtent todėl telefonų remonto salonai Smartmaster tapo pripažinti tokių didžiųjų telefonų gamintojų kaip Apple, Samsung, Sony, Huawei, LG.
Garantinis taisymas – dar viena iš teikiamų paslaugų.
Svarbus klausimas: kiek laiko esate pasiryžę laukti, kol bus suremontuotas jūsų telefonas? Profesionalūs meistrai gali garantuoti, jog darbas bus atliktas greitai ir kokybiškai. Mūsų patirtis rodo, jog daugumą telefono remonto darbų galime atlikti vos per 2-3 dienas. O kliento patogumui esame sukūrę išskirtinę galimybę stebėti darbų eigą internetu. Kiekvienas mūsų internetiniame puslapyje suvedęs užsakymo numerį galės matyti, kiek darbo jau atlikta, o ką dar meistrai planuoja nuveikti.

Mobiliųjų telefonų taisyklos: Vilniuje, Kaune, KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeAlytuje