Sugedo įrenginys? Sužinok remonto kainą
Stebėk remonto taisymo eigą
Stebėti

Telefonų taisykla Vilniuje

Mobilusis telefonas jau seniai yra tapęs daugelio žmonių kasdienybe. Jais tėvai mielai nudžiugina savo vaikus – moksleivius ar studentus. Džiaugiasi ir patys suaugusieji, galėdami naudotis išmaniųjų siūlomomis galimybėmis, kurių kasdien vis daugiau. Ir tikrai nebeužtenka vien skambinimo ar žinutės rašymo funkcijų. Gausybė skirtingų programėlių gerokai palengvina gyvenimą, nudžiugina kasdienybę.

  • Tele2 Salonas Kedrų g. 4 (PC RIMI), Vilnius I–VII 10:00–20:00
  • Tele2 Salonas Mindaugo g. 11 (PC MAXIMA), Vilnius I–VII 10:00–20:00
  • Tele2 Salonas Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS), Vilnius I–VII 10:00–22:00
  • Tele2 Salonas Saltoniškių g. 9 (PLC PANORAMA), Vilnius I–VI 10:00 – 22:00, VII 10:00 – 21:00
  • Tele2 Salonas Sporto g. 18 (PREMIUM verslo centras), Vilnius I–V 8:00 –17:00
  • Tele2 Salonas Viršuliškių g. 40 (PC MADA), Vilnius I–VI 10:00–21:00, VII 10:00–18:00
  • Tele2 Salonas Žirmūnų g. 64 (PC HYPER RIMI), Vilnius I–VII 10:00–20:00
  • Tele2 Salonas Sodų g. 22 (Autobusų stotis), Vilnius I–V 9:00–19:00, VI 10:00–16:00, VII - nedirba
  • Tele2 Salonas Ozo g. 25 (PPC AKROPOLIS), Vilnius I–VII 10:00–22:00

Telefonų remontas

Telefonų remontas – tai paslauga, kurios poreikis padidėjo kartu su išaugusiu parduodamų išmaniųjų telefonų skaičiumi. Mobiliajam įrenginiui gali nutikti įvairių dalykų – dužti ekranas, sutrumpėti baterijos tarnavimo laikas, gali suskilti nuo kritimo kitos aparato dalys, svarbiausiu momentu „paveda“ programinė įranga. Natūralu, kad remonto atveju prireikia ir atmintinėje esančių duomenų išsaugojimo. Visas šias paslaugas galima gauti vienoje vietoje!
Negendančių prietaisų turbūt nelabai rastume net ir gerokai pasistengę ieškodami. Na, o kokybiškai darbą atliekantį meistrą rasti visai paprasta – būtent tokie dirba Smartmaster.

Smartmaster telefonų meistrų tinklas

Smartmaster telefonų meistrų tinklas veikia jau 70-yje skirtingų salonų Lietuvos miestuose. Šiems specialistams telefonų remontas yra jų kasdienybė. Tai ne vienerių metų patirtį turintys profesionalai, kasdien besistengiantys, kad klientų mobilieji telefonai veiktų tiesiog nepriekaištingai. Kvalifikuoti specialistai jau pelnė daugybės apsilankiusių klientų ir mobiliųjų telefonų gamintojų pasitikėjimą. Smartmaster tapo didžiųjų gamintojų, tokių kaip Samsung, Apple, Huawei, LG ir Sony, partneriais bei dirba tik su originaliomis detalėmis. O tai ypač svarbu siekiant išskirtinės kokybės, kuri nenuviltų kliento ir užtikrintų prietaiso ilgalaikį veikimą. Galiausiai, bene svarbiausia, jog visiems atliekamiems darbams taisykloje suteikiama garantija.
Kiek laiko esate pasiruošę laukti, kol bus suremontuotas jūsų mobilusis telefonas? Savaitę? Pusę? Smartmaster specialistai daugumą telefonų modelių naudojimui paruoš vos per 2-3 dienas. Mes visada tikimės sulaukti reiklių ir išrankių klientų. Tokie žmonės skatina pasitempti ir tobulinti paslaugų teikimą. Todėl jiems paruošėme specialią paslaugą – galimybę internetu stebėti atliekamų darbų eigą. Mūsų internetiniame puslapyje smartmaster.lt suveskite užsakymo numerį ir jūsų akims atsivers visas remonto darbų procesas nuo pradžios iki pabaigos. Taip jūs tiksliai žinosite, kas ir kada vyksta su jūsų prietaisu.
Smartmaster telefonų taisykla Vilniuje yra protingas kiekvieno telefono savininko pasirinkimas, nes naujų telefonų kainos yra dideles ir norint sutaupyti galite pilnai suremontuoti savo telefoną kad jis būtų kaip naujas. Sostinė didžiulis miestas, kuriame kasdien karjeros laiptus sau tiesia daug skirtingų sričių profesionalų. Mes suprantame laiko stygių ir skubėjimą bei siekį susidoroti su įvairiais iššūkiais. Būtent jūsų patogumui mūsų profesionalius meistrus galima rasti įsikūrusius net 11-oje autorizuotų salonų. Didžiuliame mieste telefonų taisyklos išsidėsčiusios skirtingose miesto dalyse, tad skubi pagalba lengvai pasiekiama bet kuriam sostinės gyventojui ar miesto lankytojui.
Telefonų taisykla Vilniuje – svarbus pasirinkimas, nuo kurio priklauso ar prietaisas veiks, ar darbas bus atliktas kokybiškai, ar mėgausitės jo naudojimu, kaip tai darėte iki gedimo.

 

Smartmaster mobiliųjų telefonų taisyklos kitose miestuose: Vilniuje, Kaune, KlaipėdojeŠiauliuosePanevėžyjeAlytuje